Onalkon Kalite Kontrol
Ne aramıştınız?

Hakkımızda

Onalkon

Vizyonumuz

Onalkon Kalite Kontrol, Türkiye de distribütörü olduğu ve ortak çalıştığı yurt dışı firmalarının ülkemize tanıtılması ve teknik servis ve satış sonrası hizmet konusunda destek olmaktır.

Misyonumuz

Satış Portföyündeki 2000 in üzerindeki ürün çeşidinin % 87 sini stokta tutarak, Sektörününün önde gelen firmaların taleplerine olabildiğine hızlı cevap vermek

Ürün Portföyü

Sertlik Ölçüm Cihazları
Kaplama Kalınlık Ölçüm Cihazları
Ultrasonik Ölçüm Cihazları
Yüzey Pürüzlülük Ölçüm Cihazları
Numume Hazırlama Cihazları
Malzeme İç Yapı ve Penetrasyon Testi
Boyutsal Ölçüm Cihazları
Profil Projektörler
Kameralı Optik Video Ölçüm Sistemleri
Üç Boyutlu Koordinat Ölçüm Cihazları (CMM)
Mekanik Mukavemet Test Cihazları
Malzeme Muayene Test Cihazları

Kampanyalı Ürün [En İyi Fiyat Garantisi] 

Onalkon Kalite Kontrol belirtilen ürünlerde iyi fiyat garantisi uygulanmaktadır. En iyi ürün garantisi verilen ürünler için teklif geçerlilik süresini aştığı takdirde geçerliliğini yitirmektedir. Müşterilerimizin, Onalkon Kalite Kontrol 'de satılan aynı marka ve model ürünün yada aynı teknik özelliklerini sağlayan ürünlerin Ulusal Teknoloji Zincirlerinde daha düşük fiyata satıldığını gösteren belge (güncel geçerliliği olan Insert, Gazete ilanı, Mağaza içi fiyat broşürü, TV ve Radyo reklamları) ile kanıtlaması halinde Onalkon Kalite Kontrol ürünün satışını aynı fiyattan yapar. Konu olan ürünün yasalara uygun olarak resmi ve yetkili distribütör tarafından ithal edilmiş veya üretilmiş olması şarttır. İyi fiyat garantisi satın alma tarihinden itibaren 7 gün boyunca geçerlidir. Şahıs müşterilerimiz faturalarını ibraz ederek fiyat farkını ödeme aracına göre iade alırlar. Şirket müşterilerimiz ise fiyat farkı faturası keserler. Onalkon Kalite Kontrol sunulan belgeleri kabul etmeme hakkını saklı tutar ve bu uygulama Onalkon Kalite Kontrol stoklarıyla sınırlıdır. 

Ürün Garantisi

Cihazlarımız imalat hatalarına karşı 1 yıl garantilidir. 

Yanlış kullanımdan dolayı oluşabilecek hasarlar garanti kapsamında değildir. Garanti süresi cihazın tesliminden itibaren başlar. Cihazlar firmamızda çalışır durumda müşteriye teslim edilir. Cihazların bakım ve onarımı firmamızda yapılır. Yerinde servislerde, servis personelinin ulaşım, konaklama giderleri  müşteriye aittir. Yolda geçen mesai süresi bedeli servis ücretine eklenerek tahsilatı peşin yapılır. Cihazda kullanılan TSE’ li veya CE’li parçalar üreten firmanın garantisi altındadır. Cihazın garanti süresi içinde arızalanması durumunda , tamirde geçen süre garanti süresine eklenir. Bu süre cihazın servis için teslim edildiği tarihten itibaren başlar. Cihazın bakım için firmamıza geliş – gidiş ulaşım ve taşıma ücretleri müşteriye aittir. Cihazın kullanma kılavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanılmasından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır. Asidik ve rutubetli ortamlarda çalışılıp paslanmalardan dolayı oluşacak hasarlar garanti kapsamı dışındadır. Cihazda nakliye esnasında meydana gelebilecek hasarlar garanti kapsamı dışındadır. Müşteri isterse nakliye sigortası yaptırabilir. Şebeke geriliminden kaynaklanan hasarlar garanti kapsamı dışındadır. Cihaza her yıl bakım yaptırılmalı, müşteri bakım anlaşması yaptırılmalıdır.

Ürün İadesi yada İptali Hakkında

Tüketici Firma yada Şahıs, ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişiye teslimden itibaren 7 gün içerisinde iptal, iade yada ürün değişikliği talep etme hakkına sahiptir. Şirketimiz tarafından ürünün iade edilebilmesi için ürün ambalajının ve kutu muhteviyatının zarar görmemiş olması, ürünün yeni olarak tekrar satılabilir durumda olması gerekmektedir. [İade uygunluğu yalnızca ONALKON KALİTE KONTROL Teknik Servisi tarafından onaylanabilir.] Kargo teslim fişinin ve satış faturasının aslının ve kargo paketi üzerinde bulunan 2. nüshasının iadesi zorunludur. Bu belgelerin tarafımıza ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün değişimi yada ürün bedelinin müşterinin kredi kartına yada banka hesabına iade edilir. Bayi/Satıcıdan alınan ürünler için bu işlemler bayi/satıcı tarafından yapılacaktır. 10 Gün içerisinde ürün satışı üretici firmaya bildirildiğinden, ürün kullanılmasa dahi ürün iade yada iptal edilemez. Müşteri siparişi üzerine ithal edilen ürünler kesinlikle iade edilemez. Müşteri siparişi üzerine ithal edilen ürünlerin iadesi durumunda alınan peşinat kesinlikle iade edilemez. 

Ürün iadesi yada değişiminde tüm kargo veya naklide masrafları alıcı firmaya aittir.

Teknik Servis, Kurulum ve Eğitim Hizmeti  

Teknik Servis için firmamıza gönderilen cihazlar ile ilgili olarak 48 saat içerisinde Teknik Servis bedeli  müşteriye bildirilir ve müşteri onayı alındıktan sonra işlemler başlatılır. Ürün ile birlikte Firma Adı, İlgili Kişi, Mail ve Telefon bilgisi mutlaka istenir.Teknik Talep formu doldurularak ürünle birlikte kargo edilmesi istenir. Teknik Servis için gönderilen gönderilerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenmektedir. Teknik servis için gelen ürünün firmamızdan alındığı, garanti süresinin dolup dolmadığı, seri numarasından kontrol edilerek, alınan ürünün resimleri çekilerek teslim alındı bilgisi müşteriye gönderilir. Teknik Servis Hizmetinin başlayabilmesi için Müşteri onayının yazılı olarak yapılması gerekmektedir. Hasar Tespit için ek ücret talep edilmemektedir. Tüm Teknik Servis işlemleri için Hiçbir işçilik ücreti talep edilmemektedir. Yerinde Kurulum, Eğitim ve Teknik Servis için yol , iaşe ve konaklama ücreti müşteriden talep edilir.

Mümessili Olmadığımız Marka ve Modeller için Teknik Servis Hizmeti Verilememektedir. [Ürünün firmamızdan alınmış olduğu muhasebe departmanımızda sorgulanarak kontrol edilir.] . Çünkü diğer marka ve modeller için yedek parça temini sağlanamamaktadır. 


 

 

 

ONALKON KALİTE KONTROL ENDÜSTRİYEL OTM. MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Üçevler Mh. Atmaca Sk. No:40 Nilüfer BURSA 16120 TÜRKİYE 

TEL: 0224 232 03 00 Pbx   FAX: 0224 232 04 00 Mail: info@onalkon.com.tr

  

İstanbul   YAKINDA       |           Ankara         |             İzmir

Kocaeli-Tekirdağ-Sakarya-Düzce-Yalova-Balıkesir-Eskişehir-Konya-Kayseri-Adana-Balıkesir-Manisa